واردات کامیون

اگر می‌خواهید به صورت مستقیم با بهترین قیمت ممکن کامیون‌های کشنده نو و کارکرده را از کشور های اروپایی وارد ایران کنید، با ما در ارتباط باشید. واردات کشنده از اروپا با توجه به برند و وضعیت کشنده انتخابی مدت زمان تحویل متفاوتی دارد اما از 5 تا 10 روز کاری کشنده‌ها را در ایران به شما به صورت مستقیم تحویل خواهیم داد. در زیر تعدادی از خودرو های ارسال شده به ترکیه از آلمان و در نهایت ارسال به ایران را مشاهده خواهید کرد. همچنین در ادامه مقاله تعدادی از کشنده ها را با قیمت معرفی میکنیم این کار به جهت شناخت برخی از مدل ها می باشد بعد از تماس گرفتن شما مدل مورد نظر شما را استعلام میکنیم و قیمت ارائه میکنیم در صورت تمایل ادامه مراحل دریافت وجه و خرید کشنده اروپایی از آلمان را انجام دهیم.. برای خرید کشنده می‌توانید با شماره تماس واتساپ پشتیبانی(09141623256) شرکت تماس بگیرید. در این زمان شرکت ما در کشور آلمان به تماس شما پاسخ داده و کامیون کشنده مورد نظر شما را استعلام میکند، در صورت موجودی قیمت خرید کشنده از کشور های اروپایی را به شما اعلام خواهد کرد تا بدون واسطه و به صورت مستقیم با قرارداد معتبر در شرکت ایرانی ما خرید را انجام دهید. کشنده خریداری شده پس از طی مراحل اداری و گمرکی آماده انتقال به مقصد ایران از طریق ترانزیت کشور ترکیه می‌شود. کشنده خریداری شده بعد از حدود 5 الی 10 روز در گمرک بازرگان تحویل خریدار داده خواهد شد. در صورتی که خودرو مورد نظر شما با مشخصات قید شده در قرارداد مغایرت داشته باشد شرکت ما در ایران پاسخگوی شما خواهد بود. در تمام مراحل برای راهنمایی و ارائه پیشنهاد در خدمت شما هستیم. در صورتی که خودرو مورد نظر شما به صرفه شما نباشد کارمندان ما در هنگام پاسخگویی پیشنهادات بهتری را برای واردات کامیون از آلمان به شما ارائه خواهند کرد.


درباره واردات کشنده

مدل های مختلفی از کشنده در برند های مختلف رنو، ولوو و داف و… در سال های 2019،2020،2021 و 2022 تولید شده است که صفر یا کارکرده آماده خرید با بهترین قیمت برای شما از کشور های اروپایی هستند در نتیجه از لیست های ارائه شده در این برگه استفاده کنید تا ورادات کامیون اروپایی برای شما در برند و مدل و سال ساخت مورد نظر انجام شود. در صورتی که از اطرافیان خود برای خرید کشنده به ما معرفی کنید و با نام شما از ما خرید انجام دهند و این موضوع همزمان با خرید شما باشد، برای هر دو شما تخفیف در هزینه ها قائل خواهیم شد.

معرفی کشنده داف

داف (DAF) استاندارد جدیدی را با یک خط تولید کاملا جدید برای تولید بهترین کامیون های کشنده خود ایجاد کرده است. کشنده های داف نسبت به سری های قبل از 2017 10 درصد کاهش مصرف سوخت داشته است و در واقع تمام کامیون های معرفی شده توس ما در این دسته بندی آپشن های مشابه بسیاری دارند که در ادامه تک به تک شرح داده ایم. امنیت کشنده داف بسیار بالا بوده و در طراحی آن ایمن بودن کشنده را بسیار مدنظر قرار داده اند به صورتی که با دقت در طراحی فضای قرار گیری شیشه های کامیون های داف می‌توان متوجه این اتفاق شد.

معرفی کشنده ولوو

کامیون های کشنده ولوو با هدف راحتی راننده طراحی داخلی بسیار زیبایی انجام داده اند که در کنار ظاهر جذاب بسیار کاربردی می باشد. کابین های کشنده های ولوو کاربر پسند بوده و نیاز روز شما را برطرف میکنند. برای خرید کشنده ولوو از اروپا می توانید با ما تماس بگیرید.

معرفی کشنده رنو

مجموعه از آلمان و دیگر کشور های اروپایی برای ارسال انواع خودرو های کشنده رنو به ایران آمادگی کامل دارد. کشنده های رنو با کیفیت بالا و قیمت مناسبی عرضه میشوند که می توانید با تماس و استعلام قیمت اقدام به خرید کنید.د.